
De Gard PRO Ultra 2+ is een fraaie en stevige smartwach die zeer geschikt is voor sporters, wandelaars en fietsers. Het horloge heeft diverse functies zoals een stappenteller, saturatiemeter, hartslagmeter en bloeddrukmeter.
Daarnaast kan je, in combinatie met de app, voor heel veel sporten je prestaties vastleggen.
Het horloge biedt uit de doos al een aantal wijzerplaten aan, deze zijn middels download via de app, verder uitbreidbaar zodat je het horloge helemaal kunt personaliseren.
Review Gard PRO Ultra 2+
In de bijgaande video doe een unboxing en uitgebreide bespreking van de Gard PRO Ultra 2+. Wat zijn de punten waar het horloge sterk in is, wat zijn de minder goede punten?
Positieve punten
- mooie vormgeving, meerdere wijzerplaten beschikbaar, uitbreidbaar via download in de app;
- stevig uitgevoerd, zowel de kast als de horlogeband komen zeer degelijk over;
- spatwaterdicht, gedragen bij werken met hogedrukreiniger, geen enkel probleem;
- lange batterijduur. Na 2 week dragen en met regelmaat gebruiken nog steeds 28% capaciteit!
- app heeft de functies die je nodig hebt, werkt eenvoudig en is stabiel
Opmerkingen
- Bij fietsen en wandelen wordt alleen de route vastgelegd als je de meting op de telefoon start, vanuit de app. Dit is vrij zinloos voor mij aangezien ik daar Strava al voor gebruik. Bij meting gestart vanaf het horloge wordt het aantal km’s bij wandelen wel vastgelegd, bij fietsen alleen de tijdsduur.
- De bloeddrukmeting is absoluut onbetrouwbaar, grote verschillen met een reguliere, goedgekeurde, bloeddrukmeter. Voor mij relevant want de bloeddruk wil wel eens een spike hebben. Een sportswatch moet, ook al is het slechts ‘een referentie’, toch op zijn minst een enigzins juist indicatie geven.
- Verliest af en toe bluetooth connectie maar even aan- en uitzetten van bluetooth, op de telefoon, lost dit op.
Slotconclusie
Een horloge die z’n geld waard is. Mooi en degelijk uitgevoerd. Goed draagcomfort, niet te zwaar ook.